Hakkımızda

1988 yılında hizmete girmiş olan grup şirketimiz 33 yıldır müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en ön planda tutarak, çalıştığı her alanda kendini sürekli yenileyerek geliştirmeye devam etmektedir. Ayder Grup çatısı altında Ayder Turizm Seyahat Acentesi, Ayder Organizasyon, Ayder Taşımacılık, Haşimoğlu Otel, Ayder İnşaat, Ayder Sağlık ve Haşimoğlu Fırın ile hizmetlerini profesyonel kadrosuyla sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Hizmet alanlarında üstlenmiş olduğu her iş ve organizasyonun tüm detaylarını planlamak ve amacına ulaşmasını sağlamak uzmanlaşmış kadromuzun temel görevidir. Ulusal ve uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yapan firmamız kişi, kurum ve kuruluşların turizme yönelik ihtiyaçlarını profesyonel iş disiplini ile sağlamaktadır.

Alacağınız hizmetin kusursuz olmasını istiyorsanız hayal ettiğiniz, tasarladığınız, düşlediğiniz fakat parçalarını bulup birleştiremediğiniz her şeyi bize bırakın.

Nasıl Başladı

1988 yılında Ayder Turizm adıyla şahıs şirketi olarak kurulan firmamız;
Siz değerli müşterilerine daha profesyonel hizmet verebilmek için, 1990 yılında “Ayder Turizm  Tic. Ltd. Şti.” ni kurarak ilk kurumsallaşma hamlesini yapmıştır. Bugün araçlarını araç takip sistemi ile 24 saat izleyen Ayder, günden güne büyüyen ve atılımlar yapan bir şirket olarak, personel taşımacılığının yanı sıra öğrenci taşımacılığı, turizm amaçlı taşımacılık VIP transferler ve kurumlara yönelik araç kiralama ve rent a car seçenekleriyle verdiği hizmet çeşit ve kalitesini sürekli geliştirerek taşımacılık sektörünün standartlarını belirlemeye devam etmektedir.

Edindiği deneyimi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı değerlendirerek ve personelinin yönetim ve hizmet kalitesi teknikleri konusunda sürekli eğitim almasını sağlayarak, şirketin çalışma verimini ve hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Dürüstlük ve sorumluluk ilkesinden, iş ahlakı ve prensiplerinden ödün vermeden sizlerin de takdirini kazanarak, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış hizmetleriyle sektörünün lider firmalarından biri olmuştur.

TSE, ISO 9001 ve OHSAS 18001 standartlarının gerekliliklerini yerine getirmiş olmanın huzuru içinde güvenirliliğimizi hizmet kalitemizle birleştirip 30 yılı aşkın deneyimi ile sizlerle paylaşmaktayız.

Kurum Kültürü

ÇÖZÜM ODAKLILIK

KURUM İÇİ ETKİN VE AÇIK İLETİŞİM

ŞİRKET ÇALIŞANLARININ KARAR SÜREÇLERİNE KATILIMI

NİTELİKLİ İNSAN KAYNAĞI

İLKELİ, KALİTE ODAKLI TEDARİKÇİ SEÇİMİ

TUTKU İLE İŞE BAĞLILIK

GÜCÜMÜZE İNANMAK

HEDEF ODAKLI ÇALIŞMAK

SEKTÖREL ANALİZ

STRATEJİK PLANLAMA

ÖZVERİLİ VE GÜVENİLİR TAKIM ÇALIŞMASI

TUTARLILIK